ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 stycznia 2019

Zdobycie wysokospecjalistycznych kwalifikacji, perspektywa rozwoju zawodowego jak i osobistego, stałość zatrudnienia - to tylko niektóre z korzyści wynikających z pełnienia służby w szeregach Wojska Polskiego. Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej jest odpowiedzią na wzrost zainteresowania ochotniczymi formami służby wojskowej i ma na celu dotarcie z informacjami i wskazówkami do jak najszerszego grona potencjalnych kandydatów.

Polska armia jest gotowa na przyjęcie kandydatów do wszystkich rodzajów sił zbrojnych, we wszystkich korpusach osobowych.

Mobilne zespoły rekrutacyjne złożone z żołnierzy lokalnych Jednostek Wojskowych i Przedstawicieli Wojskowych Komend Uzupełnień, pojawią się na ulicach miast, w urzędach i centrach handlowych by podzielić się merytoryczną wiedzą na temat dostępnych ścieżek kariery oraz wskażą gdzie skierować pierwsze kroki by docelowo stać się żołnierzem zawodowym czy też rozpocząć służbę w strukturach Wojsk Obrony Terytorialnej.

Już w miesiącach styczniu i lutym przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Busku-Zdroju wraz z żołnierzami z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach, 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz podchorążymi z akademii wojskowych, spotkają się z osobami zaineresowanymi pełnieniem ochotniczej służby wojskowej.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia punktów promocyjno-informacyjnych, które będą czynne w godz. 14.00-19.00 w poniżej wymienionych miejscach:

-  28-30.01.2019 r. Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Busko-Zdrój

-  31.01-03.02.2019 r. Buski Ośrodek Sportu i Rekreakcji, Busko-Zdrój

-  18-20.02.2019 r. Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Busko-Zdrój

-  21-24.02.2019 r. Baseny Mineralne, Solec-Zdrój


Galeria

  • Powiększ zdjęcie
Odwiedzin:  1334659Osób Online: 12